Потполно задоволство

-30%

Потполно задоволство

Потполно задоволство

1,000 ден 699 ден

На залиха

1,000 ден 699 ден

Побрзајте, залихата е ограничена, останати се уште неколку парчиња...
Достапност: На залиха шифра: PKZ28


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Идеален начин да и искажете љубов!

Рачно изработен подарок за вашата сакана.

Дрвена корпа со 180мл Розе вино и чоколадни бонбони.

Збогатено со цвеќе и љубовна порака.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Потполно задоволство”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: