Плико рози

-30%

Плико рози

Плико рози

1,000 ден 699 ден

На залиха

1,000 ден 699 ден

Побрзајте, залихата е ограничена, останати се уште неколку парчиња...
Достапност: На залиха шифра: PKZ25


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Идеален начин да и искажете љубов!

Рачно изработен подарок за вашата сакана.

Дрвена кутија во форма на плико со 180мл Црно вино.

Збогатено со цвеќе и љубовна порака.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Плико рози”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: