Медо од рози

-21%

Медо од рози

Медо од рози

1,200 ден 950 ден

На залиха

1,200 ден 950 ден

Побрзајте, залихата е ограничена, останати се уште неколку парчиња...
Достапност: На залиха шифра: PKZ17


 • Детали
 • Оценки (3)

Детали

Изненадете ја вашата сакана со подарок направен од рози, кој трае вечно!

Освојте го нејзиното срце со незаборавен подарок!

Розите отсекогаш го симболизирале концептот на љубов. Не може да има ништо поубаво од подарок букет рози на вашата сакана. Но, за жал свежите рози не траат долго.

Дури и најсвежото венее за неколку дена. Но, љубовта не смее да згасне толку брзо, затоа со нашата мечка нудиме елегантен, луксузен начин да создадеме трајни и вечни моменти со луѓето кои се најблиску до нашето срце.

Не само еден ден или една недела. Секој ден и секој ден во годината!

Мечето се состои од повеќе од 500 меки синтетички рози во романтична црвена боја.

Големината на мечет0 е 25 см.

Еве што имаат да кажат нашите задоволни купувачи

 

3 оценки за Медо од рози

 1. 5 out of 5

  Го купив за својата девојка, навистина се изненади!

 2. 5 out of 5

  Одличен подарок за секоја пригода! Изработката и амбалажата одлични исто така!

 3. 5 out of 5

  Рожите се навистина меки и убави. Го препорачувам…


Оцени производ

Само што го додадовте овој производ во кошничката: