Кутија рози

-31%

Кутија рози

Кутија рози

950 ден 659 ден

На залиха

950 ден 659 ден

Побрзајте, залихата е ограничена, останати се уште неколку парчиња...
Достапност: На залиха шифра: PKZ3


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Идеален начин да и искажете љубов!

Рачно изработен подарок за вашата сакана.

Правоаголна кутија со капак во црвена боја со 180мл Црно вино.

Збогатена со рози и мече

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Кутија рози”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: