Кутија рози

-38%

Кутија рози

Кутија рози

900 ден 559 ден

На залиха

900 ден 559 ден

Побрзајте, залихата е ограничена, останати се уште неколку парчиња...
Достапност: На залиха шифра: PKZ23


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Идеален начин да и искажете љубов!

Рачно изработен подарок за вашата сакана.

Кутија во форма на коцка во бела боја со проѕирни страни,

Декорирано со розова панделка.

Збогатено со цвеќе.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Кутија рози”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: