Кутија задоволство

-14%

Кутија задоволство

Кутија задоволство

700 ден 599 ден

На залиха

700 ден 599 ден

Побрзајте, залихата е ограничена, останати се уште неколку парчиња...
Достапност: На залиха шифра: PKU2


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Идеален начин да и искажете љубов!

Рачно изработен подарок за вашата сакана.

Кутија во форма на цилиндар со 180мл вино Розе и Фереро Рожер чоколадни бомбони

Збогатена со рози.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Кутија задоволство”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: