Корпа рози

-33%

Корпа рози

Корпа рози

900 ден 599 ден

Распродадено

900 ден 599 ден

Распродадено! Изберете друг уникатен подарок од нашата листа.
Достапност: Распродадено шифра: PKZ20 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Идеален начин да и искажете љубов!

Рачно изработен подарок за вашата сакана.

Дрвена корпа со рачка декорирана со црвена панделка.

Збогатено со цвеќе и љубовна порака.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Корпа рози”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: