Корпа рози

-27%

Корпа рози

Корпа рози

900 ден 659 ден

На залиха

900 ден 659 ден

Побрзајте, залихата е ограничена, останати се уште неколку парчиња...
Достапност: На залиха шифра: PKZ20-2


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Идеален начин да и искажете љубов!

Рачно изработен подарок за вашата сакана.

Дрвена корпа со рачка декорирана со кафеави детаљи.

Исполнета со цвеќе во розова боја.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Корпа рози”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: