Срце со рози

-33%

Срце со рози

Срце со рози

1,200 ден 799 ден

Распродадено

1,200 ден 799 ден

Распродадено! Изберете друг уникатен подарок од нашата листа.
Достапност: Распродадено шифра: PKZ20-1 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Идеален начин да и искажете љубов!

Рачно изработен подарок за вашата сакана.

Корпа во форма на срце исполнета со 2 декоративни чаши за вино

Збогатено со цвеќе и чоколадни бомбони.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Срце со рози”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: