Бел Медо од рози

-33%

Бел Медо од рози

Бел Медо од рози

1,200 ден 799 ден

Распродадено

1,200 ден 799 ден

Распродадено! Изберете друг уникатен подарок од нашата листа.
Достапност: Распродадено шифра: PKZ18 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Изненадете ја вашата сакана со подарок направен од рози, кој трае вечно!

Освојте го нејзиното срце со незаборавен подарок!

Розите отсекогаш го симболизирале концептот на љубов. Не може да има ништо поубаво од подарок букет рози на вашата сакана. Но, за жал свежите рози не траат долго.

Дури и најсвежото венее за неколку дена. Но, љубовта не смее да згасне толку брзо, затоа со нашата мечка нудиме елегантен, луксузен начин да создадеме трајни и вечни моменти со луѓето кои се најблиску до нашето срце.

Не само еден ден или една недела. Секој ден и секој ден во годината!

Мечето се состои од повеќе од 500 меки синтетички рози во бела боја.

Големината на мечет0 е 25 см.

Еве што имаат да кажат нашите задоволни купувачи

 

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Бел Медо од рози”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: