Паричник “MAR” темно-син

-56%

Паричник “MAR” темно-син

Паричник “MAR” темно-син

450 ден 199 ден

На залиха

450 ден 199 ден

Достапност: На залиха шифра: MP4


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Машки паричник “MAR” вертикален, темно-сина боја, изработен од скај.

Големина:
должина: 9цм
висина: 11цм

Додатни информации

Боја

Сина

Тип на паричник

Хоризонтален

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Паричник “MAR” темно-син”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: