Паричник “911” темно-син

Паричник “911” темно-син

Паричник “911” темно-син

400 ден

На залиха

400 ден

Достапност: На залиха шифра: MP5


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Машки паричник “911” хоризонтален, темно-сина боја изработен од скај.

Големина:
должина: 11цм
висина: 8цм

Додатни информации

Боја

Сина

Тип на паричник

Хоризонтален

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Паричник “911” темно-син”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: