Паричник “911” кафеав

-56%

Паричник “911” кафеав

Паричник “911” кафеав

450 ден 199 ден

На залиха

450 ден 199 ден

Достапност: На залиха шифра: MP6


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Машки паричник “911” хоризонтален, во кафеава боја, изработен од скај.

Големина:
должина: 9цм
висина: 11цм

Додатни информации

Боја

Кафеава

Тип на паричник

Хоризонтален

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Паричник “911” кафеав”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: