Паричник ластика кафеав

Паричник ластика кафеав

Паричник ластика кафеав

450 ден

Распродадено

450 ден

Достапност: Распродадено шифра: MP3 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Машки паричник на ластика вертикален, во кафеава боја изработен од скај.

Големина:
должина: 9цм
висина: 11цм

Додатни информации

Боја

Кафеава, Црна

Тип на паричник

Вертикален

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Паричник ластика кафеав”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: