Паричник “Е” црн

-56%

Паричник “Е” црн

Паричник “Е” црн

450 ден 199 ден

На залиха

450 ден 199 ден

Достапност: На залиха шифра: MP1


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Машки паричник “Е” вертикален, во црна боја изработен од скај.

Големина:
должина: 9цм
висина: 11цм

Додатни информации

Боја

Црна

Тип на паричник

Вертикален

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Паричник “Е” црн”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: