Каиш црн гравиран скај

Каиш црн гравиран скај

Каиш црн гравиран скај

350 ден

На залиха

350 ден

Достапност: На залиха шифра: MK1


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Машки каиш гравиран црна боја, изработен од скај.

Должина:
109цм

Додатни информации

Боја

Црна

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Каиш црн гравиран скај”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: