Каиш темно кафеав скај

Каиш темно кафеав скај

Каиш темно кафеав скај

350 ден

На залиха

350 ден

Достапност: На залиха шифра: MK3


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Машки каиш темно кафеава боја, изработен од скај.

Должина:
125цм

Додатни информации

Боја

Кафеава

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Каиш темно кафеав скај”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: