Каиш светло кафеав скај

Каиш светло кафеав скај

Каиш светло кафеав скај

350 ден

На залиха

350 ден

Достапност: На залиха шифра: MK2


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Машки каиш светло кафеава боја, изработен од скај.

Должина:
116цм

Додатни информации

Боја

Кафеава

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Каиш светло кафеав скај”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: