Кошула со дискретен дезен за свечeни прилики SlimFit

На попуст

Кошула со дискретен дезен за свечeни прилики SlimFit

Кошула со дискретен дезен за свечeни прилики SlimFit

1,100 ден 499 ден

На залиха

1,100 ден 499 ден

шифра: MKS7
Избриши


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Елегантна тегет кошула со дискретен дезен за свечeни прилики.

Достапни големини – димензии во раменици:
S (36) – 44цм
M (38) – 45цм
L (40) – 46цм
XL (42) – 47цм
XXL (44) – 48цм

Додатни информации

Боја

Сина

Големина

L (40), M (38), S (36), XL (42), XXL (44)

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Кошула со дискретен дезен за свечeни прилики SlimFit”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: