Црна кошула со кратки ракави SlimFit

На попуст

Црна кошула со кратки ракави SlimFit

Црна кошула со кратки ракави SlimFit

1,100 ден 499 ден

На залиха

1,100 ден 499 ден

шифра: MKS13
Избриши


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Машка кошула SlimFit, со кратки ракави, црна боја.

Достапни големини  – димензии во раменици:
S (36)  – 45цм
M (38)  – 46цм
XL (42)  – 48цм
XXL (44)  – 49цм

Додатни информации

Боја

Црна

Големина

M (38), S (36), XL (42), XXL (44)

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Црна кошула со кратки ракави SlimFit”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: