Елегантна бордо кoшула SlimFit

На попуст

Елегантна бордо кoшула SlimFit

Елегантна бордо кoшула SlimFit

1,100 ден 499 ден

На залиха

1,100 ден 499 ден

шифра: MKS4
Избриши


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Елегантна бордо кошула со дискретен дезен за свечeни прилики.

Достапни големини – димензии во раменици:
S (36) – 44цм
M (38) – 45цм
L (40) – 46цм
XL (42) – 47цм
XXL (44) – 48цм

Додатни информации

Боја

Бордо

Големина

L (40), M (38), S (36), XL (42), XXL (44)

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Елегантна бордо кoшула SlimFit”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: