Секојдневна бело-црвена кошула на риги

На попуст

Секојдневна бело-црвена кошула на риги

Секојдневна бело-црвена кошула на риги

1,100 ден 499 ден

На залиха

1,100 ден 499 ден

шифра: MKS12
Избриши


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Машка кошула SlimFit, бело-црвена на риги.

Достапни големини – димензии во раменици:
S (36) – 43цм
M (38) – 44цм
L (40) – 45цм
XL (42) – 46цм

Додатни информации

Боја

Бела, Црвена

Големина

L (40), M (38), S (36), XL (42)

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Секојдневна бело-црвена кошула на риги”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: