Елегантна светлосина кошула со дискретен дезен SlimFit

На попуст

Елегантна светлосина кошула со дискретен дезен SlimFit

Елегантна светлосина кошула со дискретен дезен SlimFit

1,100 ден 499 ден

На залиха

1,100 ден 499 ден

шифра: MKS5
Избриши


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Машка кошула SlimFit, светлосина со дискретен дезен.

Достапни големини – димензии во раменици:
S (36) – 44цм
M (38) – 45цм
L (40) – 46цм
XL (42) – 47цм
XXL (44) – 48цм

Додатни информации

Боја

Бела, Сина

Големина

L (40), M (38), S (36), XL (42), XXL (44)

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Елегантна светлосина кошула со дискретен дезен SlimFit”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: