Модерна светлосина кошула со разигран дезен SlimFit

На попуст

Модерна светлосина кошула со разигран дезен SlimFit

Модерна светлосина кошула со разигран дезен SlimFit

1,100 ден 499 ден

На залиха

1,100 ден 499 ден

шифра: MKS6
Избриши


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Машка кошула SlimFit, светлосина со разигран дезен.

Достапни големини – димензии во раменици:
S (36) – 44цм
M (38) – 45цм
L (40) – 46цм
XL (42) – 47цм
XXL (44) – 48цм

Додатни информации

Боја

Бела, Сина

Големина

L (40), M (38), S (36), XL (42), XXL (44)

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Модерна светлосина кошула со разигран дезен SlimFit”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: