Секојдневна бело-зелена кошула на риги SlimFit

На попуст

Секојдневна бело-зелена кошула на риги SlimFit

Секојдневна бело-зелена кошула на риги SlimFit

1,100 ден 499 ден

На залиха

1,100 ден 499 ден

шифра: MKS10
Избриши


  • Детали
  • Додатни информации
  • Оценки (0)

Детали

Машка кошула SlimFit, бело-зелена на риги.

Достапни големини – димензии во раменици:
S (36) – 43цм
M (38) – 44цм
L (40) – 45цм
XL (42) – 46цм
XXL (44) – 47цм
3XL (46) – 47цм

Додатни информации

Боја

Бела, Зелена

Големина

3XL (46), L (40), M (38), S (36), XL (42), XXL (44)

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Секојдневна бело-зелена кошула на риги SlimFit”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: