Крема против стареење

Крема против стареење

Крема против стареење

2,200 ден

На залиха

2,200 ден

шифра: KAISER1


Напомена: Оваа понуда е во соработка со Аптеки Kaiser Pharm и ќе ви биде директно испорачана од нив.
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

СПРЕЧЕТЕ ГО СТАРЕЕЊЕТО НА ВАШАТА КОЖА!
ASSOLUTA КРЕМА И СЕРУМ СО ANTI-AGE ЕФЕКТ!

Срцето на Assoluta е висока концентрација на флавоноиди од боровинка со силен anti-age ефект сличен на ботокс меѓутоа исклучиво предизвикан од природни компоненти во составот на линијата Assoluta.

Синергијата на боровинка и Флорентинска перуника во кремата и сериумот од линијата Assoluta даваат моментален ефект на брчките предизвикани од стареење на кожата. За брз ефект се препорачува наутро и навечер, прво се нанесува серумот, па кремата со заштитен фактор SPF15.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Крема против стареење”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: