Хидратантна крема за лице

Хидратантна крема за лице

Хидратантна крема за лице

760 ден

На залиха

760 ден

шифра: KAISER2


Напомена: Оваа понуда е во соработка со Аптеки Kaiser Pharm и ќе ви биде директно испорачана од нив.
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Хидратантна крема за лице, со напредна формула со органска клеточна вода од киви и Витамин Е.
До помлад и посјаен изглед на кожата благодарение на оваа формула која содржи моѓни активни состојки со хидратантен едект кои помагаат во одржување на природен изглед

Содржи:
Антиоксиданс Витамин Е, Хијалуронска киселина

Нето: 50мл

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Хидратантна крема за лице”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: