Сет за дезинфекција

Сет за дезинфекција

Сет за дезинфекција

439 ден

На залиха

439 ден

Сет за секојдневна дезинфекција. Бидете заштитени во сезоната на вируси. 100% го намалува ризикот во вашата работна и животна средина.

  • Антибактериски гел – 500мл
  • Антибактериски течен сапун – 500мл
  • 45 Antiseptic влажните марамчиња
Достапност: На залиха шифра: KAISER17


Напомена: Оваа понуда е во соработка со Аптеки Kaiser Pharm и ќе ви биде директно испорачана од нив.
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Сет за секојдневна дезинфекција. Бидете заштитени во сезоната на вируси.

100% го намалува ризикот во вашата работна и животна средина.

Комплетот содржи:

  • Антибактериски гел – 500мл
  • Антибактериски течен сапун – 500мл
  • 45 Antiseptic влажните марамчиња ги чистат и највалканите раце и ги уништуваат бактериите без употреба на вода и сапун. Имаат антисептичко дејство и се користат секогаш и секаде.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Сет за дезинфекција”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: