Нега на чувствителна кожа

Нега на чувствителна кожа

Нега на чувствителна кожа

790 ден

На залиха

790 ден

шифра: KAISER3


Напомена: Оваа понуда е во соработка со Аптеки Kaiser Pharm и ќе ви биде директно испорачана од нив.
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Нега на чувствителна кожа, со органска клеточна вода од мандарина за заштита и нега на кожа склона кон црвенило.

Третман на ултра-осетлива кожа која страда од црвенило кое може да биде предизвикано од ветер, студ или сонце.

Содржи:
Екстракт од сладок корен, збогатен со заштитен фактор 20, кои ја штитат кожата од агресивни надворешни влијанија и даваат чувство на свежина.

Нето: 50мл

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Нега на чувствителна кожа”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: