Црни сандали + Моли

Црни сандали + Моли

Црни сандали + Моли

Од 1,600 ден

На залиха

Од 1,600 ден

шифра: CH1-TS2
600 ден

На залиха  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Елегантни, црни сандали со ремче од велур материјал

Достапни броеви:
36, 37, 38, 39, 40

Висина на штикла:
8цм

+

Мала чанта Моли темно-црвена боја

Димензии:
должина:25цм
висина: 16цм
ширина: 4ц

Бесплатна испорака!

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Црни сандали + Моли”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: