Црни салонки + Фида

Црни салонки + Фида

Црни салонки + Фида

Од 1,600 ден

Распродадено

Од 1,600 ден

600 ден

Распродадено

  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Лакирани црни салонки со високи потпетици за свечени пригоди

Достапни броеви:
36, 37, 38, 39, 40

Висина на штикла:
8цм

+

Мала чанта Фида црна боја

Димензии:
должина: 22цм
висина: 17цм
ширина: 7цм

Бесплатна испорака!

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Црни салонки + Фида”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: