Крем сандали + Меј

Крем сандали + Меј

Крем сандали + Меј

Од 1,500 ден

На залиха

Од 1,500 ден

шифра: SN3-TS5
600 ден

На залиха  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Крем сандали со високи потпетици за свечени пригоди

Достапни броеви:
36, 37, 38, 39, 40

Висина на штикла:
8цм

+

Мала чанта Меј крем боја

Димензии:
должина: 20цм
висина: 17цм
ширина: 8цм

Бесплатна испорака!

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Крем сандали + Меј”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: