Бордо сандали+ Мона

Бордо сандали+ Мона

Бордо сандали+ Мона

Од 1,750 ден

Распродадено

Од 1,750 ден

Распродадено

  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Бордо сандали со високи потпетици за свечени пригоди

Достапни броеви:
37, 38, 39, 40

Висина на штикла:
8цм

+

Голема чанта Мона темно-црвена

Димензии:
должина: 38цм
висина: 27цм
ширина: 12цм

Бесплатна испорака!

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Бордо сандали+ Мона”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: