Бордо сандали + Лили

Бордо сандали + Лили

Бордо сандали + Лили

Од 1,299 ден

На залиха

Од 1,299 ден

шифра: SN2-TS16
600 ден 399 ден

На залиха  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Бордо сандали со високи потпетици за свечени пригоди

Достапни броеви:
37, 38, 39, 40

Висина на штикла:
8цм

+

Мала чанта Лили темно-црвена боја

Димензии:
должина: 21цм
висина: 18цм
ширина: 12цм

Бесплатна испорака!

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Бордо сандали + Лили”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: