Тротинет

Тротинет

1,599 ден

Распродадено

1,599 ден

Достапност: Распродадено шифра: IG09 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

• Наменет за деца од 3+ год. со килажа до 100 kg.
• Силиконски тркала со димензија од 10 cm.
• Сопирачка на задното тркало.
• Рапава подлога која спречува лизгање.
• Димензии на производот:63x82x48 cm.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Тротинет”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: