Тротинет Urban

-35%

Тротинет Urban

Тротинет Urban

5,350 ден 3,499 ден

Распродадено

5,350 ден 3,499 ден

Достапност: Распродадено шифра: IG04 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

• Наменет за деца од 3+ год. со килажа до 100 kg.
• Гумени тркала.
• Компактен во собрана положба.
• Сопирачка со диск на задното тркало.
• Амортизер на задното тркало.
• Рапава подлога која спречува лизгање.
• 3 висини на регулирање на рачките:90,97,104 cm.
• Димензии на производот:95x90x13 cm.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Тротинет Urban”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: