Тротинет Loco Drive

-24%

Тротинет Loco Drive

Тротинет Loco Drive

2,100 ден 1,599 ден

Распродадено

2,100 ден 1,599 ден

Достапност: Распродадено шифра: IG07 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

• Наменет за деца до 50 kg.
• Рачката се преклопува за полесен транспорт.
• Достапни 4 дизајни.
• Лед диоди на тркалцата.
• Сопирачка на задните тркала.
• 3 висини на регулирање на рачките:70 ,76,82 cm.
• Меки гумени рачки за удобно возење.
• Димензии на производот:56x70x22 cm.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Тротинет Loco Drive”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: