Тротинет Loco Drive со седиште

Тротинет Loco Drive со седиште

Тротинет Loco Drive со седиште

1,499 ден

Распродадено

1,499 ден

Достапност: Распродадено шифра: IG10 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

• Наменет за деца до 25 kg. кога се користи седиштето.
• Наменет за деца до 50 kg кога се користи како тротинет без седиште.
• Алуминиумска рачка за да го туркате детето која се подесува на 3 висини:74,77,80 cm.
• Го следи растот на детето.
• Седиштето се поставува на 3 висини.
• 3 висини на регулирање на рачките:65 ,70,75 cm.
• Меки гумени рачки за удобно возење.
• Силиконски тркала.
• Предни тркала што светат.
• Димензии на производот:50x65x24 cm.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Тротинет Loco Drive со седиште”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: