Скирол

Скирол

990 ден

Распродадено

990 ден

Достапност: Распродадено шифра: SKR3 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

• Скирол кој овозможува вистинска забава и рекреација.
• Наменет за деца од 3+ год. со килажа до 50 kg.
• Силиконски тркала .
• Димензии на производот:78x9x20 cm.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Скирол”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: