Џип на батерии

-28%

Џип на батерии

Џип на батерии

900 ден 649 ден

На залиха

900 ден 649 ден

Достапност: На залиха шифра: IGSP94


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Џип со даљинско управување со безжична конекција .

Работи на батерии.

Соодветно за деца постари од 6год

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Џип на батерии”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: