Фарма со животни

-30%

Фарма со животни

Фарма со животни

1,200 ден 839 ден

Распродадено

1,200 ден 839 ден

Достапност: Распродадено шифра: IGSP76 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Игрален сет составен од 72 дела.

Подлога на која се составува фарма со куќичка за животни.

ограда која се составува по ваша желба со вратички кои се отвараат и затвараат за полесен пристап.

трактор за превоз а животни, трактор за превоз на дрвја…

Во пакетот има и животни (крава, коњ и коза), дрвја и др.

Голем простор кој овозможува удобна забава за вашето дете

(по составувањето фармата изнесува приближно 63цм во должина и  58цм во ширина)

Изработено е од 100% рециклирана пластика, потврдено со сертификат за безбедност за деца.

 

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Фарма со животни”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: