Туркало Lucky Star

-25%

Туркало Lucky Star

Туркало Lucky Star

2,000 ден 1,499 ден

На залиха

2,000 ден 1,499 ден

Достапност: На залиха шифра: IG16


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Наменето за деца од 1 годинка кои ги орабрува да ги направат првите свои чекорчиња.

• Му помага на детето да ги направи првите чекорчиња.

• На воланчето има музика , звук на палење на кола, звук на телефон.

• Звук на свирење и има светло на стрелките.

• Димензии на производот : 48x42x19 cm.

• Димензии на пакувањето: 51x21x24 cm.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Туркало Lucky Star”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: