Том, говоречка мачка

-39%

Том, говоречка мачка

Том, говоречка мачка

990 ден 599 ден

На залиха

990 ден 599 ден

Достапност: На залиха шифра: IGSP82


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Сива мачка која имам можност за снимање на вашиот глас и повторување на истиот.
Забавна за малите палавковци, корисна за родителите кои постојано повторуваат исти работи 🙂
Се контолира преку екран осетлив на допир
Осетливост на допир на левата и десната нога при што испушта смешни звуци.
Работи за батерии (3 АА батерии)
Големина: 8 x 12 x 29 cm
Тежина 400 гр.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Том, говоречка мачка”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: