Табла со пулови – PUZZLES POWERFUL

-40%

Табла со пулови – PUZZLES POWERFUL

Табла со пулови – PUZZLES POWERFUL

500 ден 299 ден

Распродадено

500 ден 299 ден

Достапност: Распродадено шифра: IGSP89 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Креативна пластична табла со пулови за боцкање.

Ја стимулира креативноста на вашето дете и му помага при креативно изразување.

Изработено од пластика безбедна за деца.

Сетот содржи табла со дупчиња и боцки во различни весели бои.

Соодветно за деца постари од 4 години, сетот содржи ситни делови.

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Табла со пулови – PUZZLES POWERFUL”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: