Супер возило

-27%

Супер возило

Супер возило

1,500 ден 1,099 ден

На залиха

1,500 ден 1,099 ден

Достапност: На залиха шифра: IGSP771


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Супер теренско возило на батерии со безжична далечинска контрола

Работи на батерии со звук и светла

Соодветно за деца постари од 6 години

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Супер возило”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: