Сет пегла и машина за перење

-40%

Сет пегла и машина за перење

Сет пегла и машина за перење

800 ден 479 ден

На залиха

800 ден 479 ден

Достапност: На залиха шифра: IGSP84


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Сет составен од машина за перење и пегла за пеглање за малите уредни дечиња

Сетот работи на батерии при њто испуњта реални звуци и сијалички кои се забавни за најмалите

Со можност за отварање и затварање на вратите и стискање на копчиња.

Изработено од пластика, безбедна за деца, во розева боја

Соодветно за деца постари од 3 години

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Сет пегла и машина за перење”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: