Сет кујна куфер – розов

-32%

Сет кујна куфер – розов

Сет кујна куфер – розов

1,550 ден 1,049 ден

Распродадено

1,550 ден 1,049 ден

Достапност: Распродадено шифра: IGSP86 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

2 во 1 Кујна и куфер

Составен од 28 парчиња, интересно за малите готвачи кои во секое време и на секое место сакаат да готват

Практично и лесно за носење,

Комплетот содржи: прибор за јадење, тави, тенџерче, танјири, чаши, зеленчук, мини шпоред за готвење и простор за миење садови

Изработено од пластика безбедна за деца, во розова боја

Соодветно за деца постари од 3 години

Големина: приближно 63цм висина ( наместено во положба за готвење)

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Сет кујна куфер – розов”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: