Сет за чај

-20%

Сет за чај

Сет за чај

500 ден 399 ден

На залиха

500 ден 399 ден

Достапност: На залиха шифра: IGSP96


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Идеален сет за игра со чајанка.

Комплетот содржи чајник и 4 чашки за чај, лажиче и колачиња за совршено задоволство.

Се спакувано во корпа за адекватно чување

Соодветно за деца постари од 3год

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Сет за чај”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: