Сет за коса Happy Girl

-44%

Сет за коса Happy Girl

Сет за коса Happy Girl

750 ден 419 ден

Распродадено

750 ден 419 ден

Достапност: Распродадено шифра: IGSP79 Извести ме кога ќе пристигне
  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

Сет за коса за малите принцези кои се грижат за својот изглед

Составен од мала масичка и огледалце со музика и светло ( работи на батерии)

како и додатоци за коса како фен, чешел, четка за коса, шноли, лак за нокти…

Идеален подарок за секоја принцеза над 3 годишна возраст

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Сет за коса Happy Girl”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: