Проодувалка

-19%

Проодувалка

Проодувалка

2,100 ден 1,699 ден

На залиха

2,100 ден 1,699 ден

Достапност: На залиха шифра: IG15


  • Детали
  • Оценки (0)

Детали

• Музичка проодувалка со рачка на четири тркала која ќе му помогне на вашето дете стабилно да го направи првиот чекор. На самата проодувалка има повеќе играчки за дополнителна забава на вашето дете има и канистер за вода.Од 6-9 месеци седи и си игра со играчките а од 9-18 месеци стои и оди со проодувалката
• Производот користи 2×1.5 V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот : 31x46x40 cm.
• Димензиина пакувањето : 45,5x34x11 cm

Оценки

Овој производ сеуште не е оценет.


Оставете оценка за производот “Проодувалка”

Само што го додадовте овој производ во кошничката: